Konstrukcja, technologia i rozwój

Na bazie zebranych doświadczeń chcemy Państwu przedstawić rozwiązania do produkcji seryjnej

Dla kogo tworzymy naszą ofertę ?

Sądzimy, że dla wielu małych i średnich firm barierą rozwoju produkcji własnych wyrobów  jest brak biura rozwojowego w zakresie konstrukcji i technologii produkcji. Wiele firm, które mają możliwości finansowe, aby takie biura stworzyć z różnych powodów w dzisiejszych czasach tego nie zrobią. Dlatego sądzimy, że te firmy skazane są na bycie dostawcami części i podwykonawcami dla firm zagranicznych lub produkowanie wyrobów na bazie starszych licencji. Daje to oczywiście możliwości rozwoju i wzrostu potencjału finansowego i produkcyjnego firmy.  Jednak w dłuższym okresie rozwojowym nie daje to możliwości usamodzielnienia się na rynku. Myślimy, że część polskich firm do tego momentu doszła i do nich kierujemy naszą ofertę. Jesteśmy gotowi do podjęcia stałej wieloletniej współpracy jak również przy realizacji pojedynczego zadania. Wielu młodszych konstruktorów i inżynierów, w nowej Polsce nie poznało do dzisiaj stosowanych wysokowydajnych technologii. My jeszcze możemy i chcemy je Wam zaoferować.

USŁUGI  INŻYNIERSKIE W ZAKRESIE

  •  konstrukcja wyrobów przeznaczonych do produkcji seryjnej
  •  technologia automatyzacji produkcji w obszarze obróbki skrawaniem i montażu
  •  obliczenia inżynierskie i optymalizacji konstrukcji
  • oprzyrządowanie do automatyzacja produkcji produkcji seryjnej

Konstrukcja i rozwój produktu

Od ponad dwudziestu pięciu lat zajmujemy się konstrukcją obrabiarek specjalnych i oprzyrządowania do produkcji seryjnej i wielkoseryjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu różnych nietypowych i jednostkowych rozwiązań konstrukcji mechanicznych, które muszą pracować bezawaryjnie w liniach produkcyjnych na trzy zmiany i przez cały rok. Posiadamy także dużą wiedzę w zakresie technologiczności konstrukcji wyrobów oraz sposobu ich kształtowania, wyrobów które mają być produkowane w dużych ilościach. Dlatego możemy być dla Państwa dobrym partnerem do konstrukcji i rozwoju produktu rynkowego. Cały czas do naszej praktyki wprowadzamy nowe technologie i narzędzia nie zapominając o dobrych i sprawdzonych wciąż stosowanych przez kraje wysokorozwinięte przy dużej skali produkcji.

Obliczenie inżynierskie i modelowanie

Dlatego do naszego zespołu dołączyliśmy młodych inżynierów, sprawnie posługującymi się nowoczesnymi narzędziami komputerowymi do wspomagania prac inżynierskich CAE. My sami w zakresie konstrukcji posługujemy się narzędziami CAD 3D. Umiejętności młodszych kolegów nie kończą się jednak na sprawnym posługiwaniu się komercyjnymi narzędziami inżynierskimi, ale także samodzielnie potrafią tworzyć kody programów do :

  •  modelowania matematycznego wyrobu, ogranicza to znakomicie ilość wykonywanych prototypów
  •  szybkiego prototypowania metodą druku 3D – „ rapid  prototyping ”
  •  wykonania obliczeń wytrzymałościowych, termicznych i przepływowych
  •  optymalizacji konstrukcji ze względu na wybrane parametry z wykorzystaniem matematycznych metod optymalizacji wielokryterialnej

Wraz z naszymi doświadczeniami oferujemy także wieloletnią znajomość europejskich i światowych dostawców technologii i maszyn do produkcji seryjnej a także kontakty z doskonałymi fachowcami z tej branży

OBRÓBKA SKRAWANIEM I MONTAŻ